0902 616 277 Čierny Balog 97652

Mierou nášho úspechu je Vaša spokojnosť ...

Free WIFI Zóny

Budovanie WIFI HotSpot-ov a FREE WIFI Zón

Naša firma sa venuje modernizácii a budovaniu FREE WIFI Zón, resp. WiFi HotSpot -ov

chalan

O čo ide ?

Jedná sa o moderné zóny pokryté internetom, ktoré realizujeme pre obce a mestá (pre firmy, nemocnice, lekárne, ambulancie, pre školy a iných zákazníkov). Na základe požiadaviek zákazníka sa vytipuje vhodné územie, ktoré sa následne pokryje internetovým signálom. Občania sa môžu pripájať na internet ZDARMA (na náklady zákazníka). Zabezpečíme Vám celkovú realizáciu, materiálne aj personálne zabezpečíme celý projekt. Za veľmi priaznivých finančných podmienok sa stanete aj Vy modernou obcou, mestom či nemocnicou. Internetom vieme pokryť interiér aj exteriér. Poskytujeme výrazné zľavy (časť projektu realizujeme z grantov).

 

mannKoľko to stojí ?

Realizácia samotného projektu prebieha v niekoľkých krokoch. Po vzájomnej dohode so zákazníkom navrhneme riešenie a dohodneme sa na jeho realizácii. Pokrytie dvoch zástaviek v obci v prípade priaznivých podmienok (miesto na montáž, napájanie zariadení a iné) je možné už od sumy 960€. Pričom v samotnej cene sú zahrnuté už aj ceny zariadení a práce. Cena je koncová. Samotné riešenie a cenové relácie sú individuálne a odvíjajú sa od požiadaviek zákazníka. Na nami realizované zóny dávame záruku a v prípade potreby poskytujeme aj servis, resp. zaškolenie.

Ako to celé funguje ?

Občan (resp. osoba) sa pripojí na sieť (jej názov sa dohodne so zákazníkom), po pripojení sa mu vo webovom prehliadači zobrazí stránka, ktorá ho zoznámi so základnými údajmi siete, na tejto je zobrazené meno aj heslo do siete (pokiaľ si to zákazník želá, inak ho zákazník dáva ľuďom ktorí sa chcú pripojiť sám – v prípade kaviarní, nemocníc, autobusov a iných), po zadaní mena a hesla sa sfunkční internet v zariadení občana a bude presmerovaný na vopred dohodnutú stránku. Takto je možné nastaviť, aby sa turistom zobrazila napríklad stránka s atrakciami v okolí obce, obecná stránka, reklama na lieky,  mapa okolia a iné podľa želania zákazníka. Podobne sa realizuje pripojenie iných občanov (osôb či turistov). Všetci sa tak automaticky po pripojení dozvedia všetko dôležité.

Free WIFI

Obec resp. zákazník poskytuje na realizáciu časť vlastného internetu, alebo si zriadi linku na tento účel (s nastavením a zriadením linky Vám radi pomôžeme) !

Posledný realizovaný projekt

FREE WIFI ZÓNA Obec Beňuš (pokryté 2 zastávky pri hlavnej ceste v centre obce)

REKLAMNÝ LETÁK


Realizácia firemných sietí a pripojení do internetu